تست کرونا در منزل

تست کرونا در منزل به صورت شبانه روزی | هزینه تست کرونا در منزل

سفید پوش با داشتن کادری مجرب و آموزش دیده در تخصص خود، در کمترین زمان، بهترین افراد را برای درمان و مراقبت شما مهیا می کند.

با افزایش همه گیری کرونا، سفید پوش با انجام تست کرونا در منزل و یا محل کار شما،سعی دارد تا بدون دغدغه و با سرعت بالا جواب تست کرونا در منزل شما را به صورت فوری آماده کند.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

تست کرونا در منزل در تهران

ما کلیه خدمات پرستاری در منزل شما را در خانه برایتان انجام می دهیم ! انجام آزمایش کرونا در منزل یکی دیگر از خدمات سفید پوش است.

ما در سفید پوش تلاش می کنیم تا با تکیه بر تجربه کادر درمان خود، و با قرارداد و همکاری با آزمایشگاه های معتبر سطح کشور،در سریع ترین زمان ممکن جواب تست کرونا در منزل شما را به دستتان برسانیم.شما از جواب تست می توانید برای ارائه به شرکت های مختلف و حتی برای پرواز (ایر لاین) ها نیز استفاده کنید.ما با اعزام کادر درمان خود 0 تا 100 این پروسه را برای شما انجام می دهیم.

تست آنفولانزا و کرونا روزانه

1 میلیون تومان

جواب کمتر از ۲۴ ساعت

 این تست سریع‌ترین روش برای تشخیص کرونا و آنفولانزا است.تست آنفولانزا و کرونا بصورت روش PCR و از طریق نمونه‌گیری از حلق و بینی انجام می‌شود.

تست پی سی آر ۸-۱۶ ساعته

460 هزار تومان

جواب کمتر از ۲۴ ساعت

برای بالا بردن دقت تست کرونا در منزل، نمونه‌گیری به طور همزمان از طریق حلق و بینی انجام خواهد شد.

تست pcr کرونا، بهترین ترین روش موجود برای شناسایی سویه‌های مختلف کرونا از جمله امیکرون و دلتا است.

تست پی سی آر پرواز (خارج کشور)

486 هزار تومان

جواب کمتر از ۲۴ ساعت

ترکیش، پگاسوس، ماهان، ایران ایر، آسمان، زاگرس، تابان، فلای دبی،قطر، امارات، ایران ایرتور، سان اکسپرس و …

تست پی سی آر ۱۶-۲۴ ساعته

390 هزار تومان

جواب کمتر از ۲۴ ساعت

برای بالا بردن دقت تست، نمونه‌گیری به طور همزمان از طریق حلق و بینی انجام خواهد شد.

تست pcr کرونا، دقیق‌ترین روش موجود برای شناسایی سویه‌های مختلف کرونا از جمله امیکرون و دلتا است.

تست کرونا در منزل

تست کرونا (تست PCR کرونا ) در منزل

تست تشخیصی PCR (polymerase chain reaction) یک تست برپایه نمونه گیری از حلق و بینی بیمار است.مثبت شدن این تست نشانه ابتلا به کووید-19 است.منفی بودن جواب نیز احتمال ابتلا نبودن در زمان تست را نشان می دهد.اگر علائم کووید-19 را دارید یا در معرض کسی قرار گرفته اید که آزمایش کووید-19 مثبت داشته است، آزمایش تست کرونا در منزل را انجام دهید.

در این روش ماده ژنتیکی ویروس یا همان DNA آن مورد بررسی قرار می گیرد، در این روش نمونه ای از حلق و بینی شما برداشته می شود تا در آزمایشگاه مورد بررسی قرار گیرد.این ماده ژنتیکی وارد دستگاه شده و دستگاه واکنش‌های زنجیرواری را شروع می‌کند. هر بار که این واکنش رخ می‌دهد یک سیکل شمارش می‌شود.

اگر تست کرونا در منزل شما مثبت شود لازم است تا اقدامات لازم مانند تزریق سرم در منزل انجام شود تا بدن شما با کرونا مقابله کند.انجام آزمایش در منزل مهم است، بهترین زمان برای انجام این تست، یک هفته پس از بروز این علائم است و اگر در مراکز معتبر، نمونه گیری انجام نشود، کیت‌های تشخیصی با کیفیت کم، ممکن است پاسخ اشتباهی ایجاد کنند. گروه سفید پوش با بالاترین دقت امکان انجام تست کرونا در منزل را فراهم کرده است.

شرایط تست کرونا در منزل چگونه است؟ 

زمان های کلیدی برای انجام آزمایش کرونا در منزل : اگر علائمی دارید، فورا آزمایش بدهید. اگر در معرض COVID-19 قرار گرفتید و علائمی نداشتید، قبل از انجام آزمایش حداقل 5 روز کامل پس از مواجهه خود صبر کنید. اگر خیلی زود تست کنید، احتمال اینکه نتیجه نادرست بگیرید بیشتر است.ما در این نوع تست نیازی به ناشتا بودن نداریم اما می توانید با یک سری اقدامات از درستی آن بهتر اطمینان حاصل کنید.

 • قبل از انجام تست از دهانشویه و مسواک و یا هر موردی که می تواند در تست کرونا شما اختلال ایجاد کند دوری کنید.
 • سعی کنید از یک ساعت قبل از تست از خوردن چایی و قهوه و نوشیدنی های داغ خودداری کنید.
 • قبل از آزمایش سیگار نکشید.

شما می توانید قبل از انجام تست، مقداری آب در دهان غرغره کنید تا ذرات باقی مانده در دهان شما تمیز شود و نتیجه کار درست تر شود.

برای انجام تست آنتی بادی کرونا (کووید-19) نیز لازم نیست شرایط ویژه را رعایت کنید. در هر ساعت از شبانه‌روز، حتی در روزهای تعطیل و به صورت 24 ساعته می‌توانید با استفاده از  خدمت تست کرونا در منزل سفید پوش این آزمایش را انجام دهید.

چه کسانی باید آزمایش کووید-19 بدهند؟

در صورت داشتن هر یک از علائم زیر ممکن است دکتر شما آزمایش کووید-19 را توصیه کند و لازم به انجام تست کرونا در منزل یاشد:

 • تب یا لرز.
 • سرفه کردن.
 • تنگی نفس یا مشکل در تنفس.
 • خستگی.
 • دردهای عضلانی یا بدن.
 • سردرد.
 • از دست دادن جدید چشایی یا بویایی.
 • گلو درد.
 • احتقان یا آبریزش بینی.
 • حالت تهوع یا استفراغ.
 • اسهال

همه افراد مبتلا به کووید-19 علائمی ندارند. و همه افراد علامت دار تمام علائم ذکر شده در بالا را بروز نمی دهند و همه افرادی که با کودکان در تماس هستند مانند پرستار کودک در منزل. اگر در طول همه‌گیری COVID-19 احساس ناخوشی دارید – حتی اگر واکسینه شده باشید، لطفاً با دکتر خود مشورت کنید.

چه مدت طول می کشد تا نتایج آزمایش کرونا را دریافت کنیم؟

هنگام انجام تست کرونا در منزل شما باید 24 ساعت پس از جمع آوری نمونه، نتایج آزمایش خود را دریافت کنید، اما گاهی اوقات بسته به مدت زمانی که طول می کشد تا نمونه به آزمایشگاه برسد، ممکن است چند روز طول بکشد.اما بهترین زمان برای انجام و دریافت نتیجه آزمایش همان 24 ساعت است که اعتبار لازم را نیز دارد.

خواندن جواب آزمایش و تست کرونا

پس از انجام pcr در منزل ، یک شاخص به اسم CT در برگه آزمایش دیده می شود.این فاکتور برای تشخیص وجود کرونا در نمونه خون گرفته شده از شما است.با استفاده از این شاخص احتمال ابتلا به کرونا نشان داده می شود.

در موارد زیر نتیجه آزمایش کرونا در منزل مثبت است :

 • چنانچه عدد Ct کمتر یا مساوی با عدد ۲۰ باشد، یعنی به احتمال بسیار زیاد نمونه آلوده به کرونا ویروس است. 
 • اگر عدد Ct بین ۲۰ تا ۳۴ باشد، یعنی احتمال آلوده بودن نمونه به ویروس کرونا در حد بالا و متوسط قرار دارد.

نتیجه تست کرونا مشکوک (مثبت ضعیف) است اگر: 

اگر عدد مقابل CT شما 34 یا بیشتر باشد، به احتمال ضعیف شما مبتلا به کرونا هستید.در این مرحله بررسی وضعیت بالینی بیمار بسیار مهم است و لازم است توسط کادر درمان مورد بررسی قرار بگیرد.همچنین در یک بازه زمانی مناسب لازم است برای اطمینان دوباره تست انجام شود.

 • نتیجه تست کرونا منفی است اگر:

اما در حالت زیر می توان گفت تست کرونا در منزل منفی است : شاخص‌ها نشان می‌دهند که سطح ویروس (‌آلودگی) می‌تواند پایین‌تر از این مقادیری باشد که در اینجا به آن اشاره شده است.  به هر حال یک نتیجه منفی نمی‌تواند احتمال آلوده بودن به ویروس کرونا در فرد را رد کند. نتیجه منفی تست نمی‌تواند به تنهایی برای بررسی وضعیت بیمار مورد استفاده قرار گیرد. 

تفاوت بین PCR و آزمایش آنتی ژن برای COVID-19 چیست؟

 

دو نوع آزمایش برای COVID-19 وجود دارد: آزمایش PCR و آزمایش آنتی ژن.

واکنش زنجیره ای پلیمراز (PCR). این آزمایش وجود ماده ژنتیکی واقعی ویروس یا قطعات آن را در هنگام تجزیه آن بررسی می کند. PCR مطمئن ترین و دقیق ترین تست برای تشخیص عفونت فعال است. انجام آزمایشات PCR معمولاً ساعت ها طول می کشد، اما برخی از آنها سریعتر هستند.
تست آنتی ژن: این آزمایش تکه هایی از پروتئین های روی سطح ویروس به نام آنتی ژن را تشخیص می دهد. آزمایش های آنتی ژن معمولاً فقط 15 تا 30 دقیقه طول می کشد. تست‌های آنتی ژن سریع زمانی دقیق‌تر هستند که در عرض چند روز پس از شروع علائم شما استفاده شوند، یعنی زمانی که بیشترین مقدار ویروس در بدن شما وجود دارد.