Doctors pana

خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل سفید پوش با داشتن کادری مجرب و آموزش دیده در تخصص خود، در کمترین زمان، بهترین افراد را برای درمان و مراقبت شما مهیا می کند.

خدمات پرستاری در منزل ما با انجام تمامی پروتکل های بهداشتی در محل مورد نظر شما انجام می شود.

ماچه خدماتی ارائه می دهیم

ما کلیه خدمات پرستاری شما را در خانه برایتان انجام می دهیم ! بیایید با تعدادی از خدمات سفید پوش آشنا شویم.

انجام آزمایش

ساکشن تراپی

ان جی (لوله معده)

درمان زخم

خدمات پرستاری در منزل

انواع تزریقات

کشیدن بخیه

پانسمان

سونداژ

خدمات پرستاری در منزل سفید پوش با بهره از مجموعه ای کامل سعی دارد طیف کاملی از خدمات خود را در منزل و یا محل کار شما، با سرعت و کیفیت انجام دهد.این خدمات شامل :درمان زخم در منزل و زخم های دیابتیک،تزریق سرم در منزل و محل کار، کنترل فشار و داروهای مصرفی،انجام کلیه خدمات تهاجمی مانند سوند گذاری، بخیه زدن، ان جی گذاری و باز کردن پانسمان و کچ می باشد.

پرستاری نماد مراقبت از افراد سالم و بیمار است،در حال حاظر سفید پوش با ارائه خدمات پرستاری در منزل در تهران به دنبال ارتقائ سلامتی جامعه می باشد.شما می توانید با صرف زمان و هزینه کمتر، خدمات بیشتر و مناسب تری دریافت کنید،کافیست برای این کار با مشاوران سفید پوش در ارتباط باشید.در زیر خدمات پرستاری در منزل سفید پوش اشاره شده است :

تنوع خدمات پرستاری سفید پوش

گروه سفید پوش با گردآوری متخصصین هر حوضه، سعی دارد خدمات مراقبت های پرستاری در منزل خود را به گونه ای ارائه دهد که شما نگرانی از خدمات دریافتی نداشته باشید.ما همواره سعی در بهبود خدمات و کیفیت کار خود داریم.

تزریقات در منزل

همه ما در طول زمان های مختلف به تزریقات نیازمند می شویم.اما همیشه برای انجام تزریقات نیاز به حضور در بیمارستان و مراکز درمانی شلوغ نیست.انجام تزریقات در منزل و یا محل کارتان می تواند نه تنها در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند بلکه دیگر نیازی به حضور در مکان های آلوده نیز ندارید.سفید پوش با داشتن کادر مجرب از پرستاران و پزشکان با تجربه در کنار شما است تا خدمات مورد نیاز شما را انجام دهد.شما می توانید با تماس با گروه پشتیبانی ما از نحوه اعزام پرستار آگاه شوید و سوالات خود را بپرسید.

شاید از خودتان بپرسید کدام یک از تزریقات توسط ما انجام می شود ؟ ما با داشتن کادر متخصص همه تزریقات مورد نیاز شما را انجام می دهیم و سعی داریم در کمترین زمان ممکن و قیمت هایی مشخص بهترین خدمات پرستاری را درمنزل به شما ارائه دهیم.

Firefly Prepare the vein for iv therapy 80875

درمان زخم بستر در منزل

زخم بستر که ناشی از عدم تحرک و فشار به نقاط مستعد زخم است ، در صورت عدم توجه و درمان درست می تواند زندگی بیمار را به خطر بیاندازد.این زخم معمولا در جاهایی که استخوان به پوست می رسد و ماهیچه کمتری وجود دارد ایجاد می شود.در گذشته افراد زیادی به دلیل دسترسی نداشتن به درمان مناسب جان خود را از دست می دادند اما امروزه با وجود پانسمان های نوین و روش های درمان جدید، بخصوص ایجاد بستری برای درمان زخم بستر در منزل، بسیار راحت تر می توان به درمان این زخم ها پرداخت.

فیزیوتراپی در منزل

یکی دیگر از خدمات ما انجام فیزیوتراپی در منزل است.فیزیوتراپی یکی از راه های اصلی درمان بعد از آسیب است.هدف نهایی از انجام این تمرینات بازسابی توان افراد است که بتوانند دوباره سلامت خود را بدیت آورند و به حداکثر عملکرد قبل خود برگردند.فیزیوتراپی بعد از مشکلاتی مانند شکستکی و سکته و انواع آسیب ها و اختلالات انجام می شود که در صورت انجام ندادن آن می تواند باعث مشکلات متعدد در آینده فرد شود.

البته یک نکته بسیار مهم دیگر را نیز نباید فراموش کرد فیزیوتراپی فقط برای بیمارانی که سکته مغزی یا شکستگی داشته اند نیست،فیزیوتراپی برای بیماری های مختلفی تاثیر گذار است.شاید برای شما هم مراجعه هر روزه به مراکز درمانی شخت باشد اینجاست که خدمات پرستاری در منزل سفید پوش در کنار شماست.

آزمایش در منزل

همه ما در زمان های مختلف نیازمند انجام آزمایش های مختلف هستیم تا از شرایط سلامتی خود اطمینان حاصل کنیم.اما حضور در آزمایشگاه ها و رفت و آمد آن می تواند بسیار وقت گیر و گاها پر هزینه باشد.انجام آزمایش در منزل و با حضور کارشناسان این کار می تواند بسیار در صرفه جویی در هزینه ها کمک رسان باشد.ما در مجموعه خود سعی داریم تا با گرفتن نمونه در محل و ارسال آنلاین و فوری جواب آزمایش برای شما نگرانی شما از حضور در مراکز آلوده و شلوغ را بر طرف کنیم.

کادر ما سعی دارد تا با نمونه گییر سریع و دقیق و با رعایت تمامی اصول انتقال،جواب آزمایش را در سریعترین زمان ممکن به شما برساند. در گروه سفید پوش هر آزمایشی را که متخصصان، امکانات انجام دادنش در منزل یا محل کار را داشته باشند، ارائه می‌دهیم. شما می توانید برای محاسبه دقیق هزینه و زمان آزمایش خود با گزوه پشتیبانی ما تماس بگیرید و از هزینه نهایی کار اطلاع پیدا کنید.

پرستار کودک

نگهداری از کودک همیشه دغدغه والدین بوده،اما برای داشتن پرستار کودک باید بسیار دقیق عمل کرد.پرستار باید بسیار دقیق و با تجربه باشد تا بتواند با کودک شما در هر سنی که باشد متناسب با آن رفتار کند و بتواند با کودک شما ارتباط بگیرد.اگر پرستار کودک در منزل شما تجربه کافی را داشته باشد می تواند در رشد فرزند شما بسیار تاثیر گذار باشد.مراقبت از هر کودک شرایط و لم خاص خود را دارد و پرستار باید بتواند اعتماد کودک و والدین را جلب کند.

ما در گروه سفید پوش به شما توصیه می کنیم تا برای انتخاب پرستار کودک خود عجله نکنید و پس از اطمینان از پرستار خود و اطمینان از مجوز های لازم شرکت آنها را استخدام کنید.یک پرستار خوب به شما هم در نگهداری کودک و هم در آموزش و انجام کارهای کودک کمک می کند.این کار باعث می شود تا شما زمان بیشتری برای اختصاص به خود و خانواده داشته باشید.

پرستار سالمند

امروزه با داشتن مشغله های زیاد و زمان کم،برای بسیاری ممکن نیست آنگونه که نیاز است از سالمندان نگهداری کنند.اینجاست که داشتن یک همدم و یک پرستار می تواند به شما کمک کند.یکی از دغدغه های بسیاری از این افراد پیدا کردن پرستار سالمند در منزل است که علاوه بر داشتن تجربه بالا، دلسوز سالمند باشد و به او در کارهایش کمک کند.

یک پرستار کسی است که به سالمند کمک می کند و وظیفه کمک،نگهداری و انجام امور سالمند را دارد.این افراد می تواند به صورت بهیار و مراقب بوده یا بصورت پرستار باشند و کارهای درمانی این افراد را انجام دهند.افرادی که در این زمینه تجربه لازم را دارند می تواند بسیار در روحیه سالمند و خانواده آن تاثیر گذار باشند و به افزایش روحیه آنها کمک کند.

سونداژ در منزل

گاها مشکلات افزایش سن و یا جراحی و بیماری ها باعث می شود تا فرد نیاز مند انجام سونداژ باشد.تعویض سوند یکی از دغدغه های این افراد است که گاها هر چند روز نیازمند حضور در مراکز درمانی می شوند که برای برخی از آنها امکان پذیر نیست.سوند ادراری در واقع یک لوله پلاستیکی است که به فرد کمک می کند تا بتواند دفع ادرار داشته باشد.

سفید پوش با اعزام کادر خود به شما کمک می کند تا با سونداژ در منزل به راحتی این مشکل را حل کنید.پرستار اعزام شده با دقت بالا و با انجام درست آن باعث می شود تا هم از هزینه های اضافی جلوگیری کند و هم بیمار از عفونت و مشکلات بعدی آن رها شود.استفاده از خدمات سوند ادراری در منزل بدون شک برای دسته‌ای از افراد جزو نیازهای مورد اولیه و ضروری محسوب می‌شود.

سوالات متداول خدمات پرستاری در منزل

ما در گروه پشتیبانی سفید پوش سعی می کنیم در کمترین زمان ممکن بهترین گروه درمانی را برای شما آماده کنیم.

در بازه زمانی کوتاهی پس از ثبت سفارش و انتخاب نوع خدمت، پشتیبانی سفید پوش جهت هماهنگی‌های لازم با شما تماس خواهد گرفت.کافیست با ما در ارتباط باشید.