انواع تزریق در خانه

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل به کمک بستر آنلاین به شما کمک می کند تا تمامی خدمات مورد نیاز خود برای انجام تزریقات در منزل را در محل کار یا خانه خود انجام داده و دیگر نیازی به حضور در مراکز درمانی نداشته باشید.

سفید پوش با داشتن پرستاران و پزشکان با تجربه 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما است.

صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در هزینه

سریعتر از همیشه

امنیت بیشتر

مراقبت بهتر

در هر مکان

تمامی قیمت ها به صورت مشخص شده و شفاف ارائه شده است و شما می توانید برای تعیین قیمت نهایی نیز با کارشناسان تماس بگیرید.

تزریقات در منزل در تهران مخصوص بیمارانی است که به دلیل وضعیت جسمانی یا مسائل دیگر نمی‌توانند به مراکز درمانی مراجعه کنند یا به دلیل زمانگیر بودن این کار علاقه ای به حضور در مراکز آلوده را ندارند. تیم پرستاران ما با تجربه و مهارت بالا ، تزریقات مورد نیاز را با دقت و به‌طور حرفه‌ای در محیط منزل انجام می‌دهند.

ما به اطمینان شما از کیفیت و ایمنی خدمات خود اهمیت می‌دهیم و از تجهیزات پزشکی استاندارد و وسایل ضدعفونی شده استفاده می‌کنیم. همچنین، تیم سفید پوش مطمئن می‌شود که بیماران دریافت آموزش کافی درباره مراقبت و بهداشت شخصی در زمان تزریقات در منزل را داشته باشند.

ما سعی داریم تا با انتخاب بهترین افراد، شما کاملا از حضور در مراکز درمانی که آلوده هستند، بی نیاز کنیم.شما می توانید از این پس تمامی خدمات تزریقات در خانه و محل کار خود را از ما دریافت کنید.

تزریقات در منزل با پرستار

کدام نوع تزریقات در منزل انجام می شوند؟

انواع تزریقات در منزل پزشکی بسیار متنوع هستند و بسته به نوع دارو یا مایعی که باید تزریق شود و همچنین منظور پزشک، می‌توانند به صورت زیر تقسیم شوند:
 
 1. تزریقات زیر جلدی (Subcutaneous Injections): در این نوع تزریق، سوزن به لایه زیر پوست (زیر جلد) وارد می‌شود. این تزریقات معمولاً برای تزریق داروهایی که نیاز به جذب آهسته دارند، مثل انسولین برای بیماران دیابتی، استفاده می‌شوند.

 2. تزریقات عضلانی (Intramuscular Injections): در این نوع تزریق، دارو یا مایع به عضله وارد می‌شود. این تزریقات معمولاً از سوزن‌های بزرگتری استفاده می‌کنند و به عنوان مثال برای تزریق واکسن‌ها یا برخی داروهای ضروری استفاده می‌شوند.

 3. تزریقات داخل جلدی (Intradermal Injections): در این نوع تزریق، سوزن به لایه بسیار نازکی از پوست وارد می‌شود. این نوع تزریقات معمولاً برای تست حساسیت به داروها یا واکسن‌ها استفاده می‌شوند.

 4. تزریقات داخل وریدی (Intravenous Injections): در این نوع تزریق، دارو یا مایع به داخل ورید وارد می‌شود. این تزریقات اغلب توسط پزشکان یا پرستاران در بیمارستان انجام می‌شوند و برای تزریق داروهایی که نیاز به تأثیر سریع دارند، مناسب هستند.

 5. تزریقات داخل مفصلی (Intra-articular Injections): در این نوع تزریق، دارو به داخل مفصل وارد می‌شود. این تزریقات برای درمان مشکلات مفاصل مثل آرتریت یا آرتروز استفاده می‌شوند.

 6. تزریقات داخل مغزی (Intrathecal Injections): این تزریقات به مایع مغزی (مایع نخاعی) وارد می‌شوند و معمولاً توسط پزشکان تخصصی در مورد مشکلات نخاعی یا مغزی انجام می‌شوند.

 7. تزریقات داخل قلبی (Intracardiac Injections): این نوع تزریقات به داخل قلب انجام می‌شود و تنها توسط پزشکان متخصص انجام می‌شوند. عمدتاً برای موارد خاصی مانند تزریق داروهایی که به تأخیر برای ورود به سیستم گردش خون نیاز دارند، استفاده می‌شوند.

همچنین، ممکن است بسته به نوع تزریق و دستورات پزشک، تزریقات در منزل یا در مراکز درمانی انجام شوند. همچنین، انواع مختلفی از سرنگ و سوزن‌ها برای هر نوع تزریق مورد استفاده قرار می‌گیرند تا ایمنی و تأثیربخشی را تضمین کنند.

تزریق در خانه برای چه کسانی انجام می شود ؟

تزریق در خانه ممکن است برای انجام درمان‌های مختلف به افرادی که نیاز به مراقبت پزشکی دارند، انجام شود. این شامل افراد زیر می‌شود. در کل همه افرادی که برای هزینه و وقت خود ارزش قائل هستند می تواند از خدمات تزریقات در خانه و محل کار خود استفاده کنند.:

1. بیماران مبتلا به بیماری‌های مزمن: افرادی که به بیماری‌های مزمن مانند دیابت، بیماری‌های قلبی، بیماری‌های تنفسی، آرتروز، سرطان و غیره مبتلا هستند، ممکن است نیاز داشته باشند تا داروها و ترکیبات دیگر به صورت تزریقی در خانه تزریق شوند.

2. بیماران با وضعیت سلامت ضعیف: افرادی که به علت وضعیت سلامتی ضعیف نمی‌توانند به طور مداوم به مراکز درمانی مراجعه کنند، ممکن است نیاز داشته باشند تا درمان تزریقی در خانه دریافت کنند.

3. سالمندان: سالمندانی که به دلیل مشکلات حرکتی یا وضعیت سلامتی دیگر نمی‌توانند به مراکز درمانی بروند، می‌توانند تزریقات درمانی را در خانه دریافت کنند.

4. کودکان: برخی از کودکان به دلیل نارسایی توانایی تحمل درد یا اضطراب قبل از تزریق، نیاز به تزریق در خانه دارند.

نکته مهم این است که هر تصمیمی درباره انجام تزریق در خانه باید با مشورت و توصیه پزشک و تحت نظارت وی انجام شود.

تزریقات در منزل به صورت شبانه روزی

تزریقات در خانه و محل کار و به صورت آنلاین یکی از خدمات پر طرفداری است که در بستر آنلاین شکل گرفته است.با گسترش بیماری های ویروسی و همه گیر، وجود یک سرویس معتبر برای انجام تزریقات شبانه روزی در منزل تبدیل به یک نیاز شد.

سفید پوش، یک سایت فعال در زمینه ارائه خدمات پرستاری در منزل، به صورت شبانه روزی است . با در اختیار داشتن تیمی مجرب و حرفه‌ای از پرستاران، ما قادر به انجام تزریقات لازم در همه ساعات شبانه روز هستیم. بیمارانی که به دلیل شرایط جسمانی خاص یا ضرورت‌های پزشکی نیاز به تزریقات مستمر دارند، می‌توانند از خدمات ما در تهران بهره ببرند.

هدف ما ارائه خدمات پرستاری به موقع و ایمن در محیط آرام خانه است. فرایند تزریقات در منزل می تواند بسیار در فرایند بهبود بیمار تاثیر گذار باشد.چه بهتر تا همزمان با دریافت خدمات درمانی، به کار های خودتان رسیدگی کنید و از هدر رفتن زمان نیز صرفه جویی کنید.فرایند تزریقات در خانه زیر نظر افراد آموزش دیده در دانشگاه و افراد با تجربه انجام می شود.

مهارت
91%
تعهد
92%

هزینه تزریقات در منزل چگونه است ؟

قیمت تزریقات در منزل ممکن است متفاوت باشد و به عوامل مختلفی وابسته است . عواملی که می‌توانند تعرفه را تحت تأثیر قرار دهند عبارتند از: نوع تزریق و دارو مورد نیاز، تعداد و تکرار تزریقات، مدت زمان مورد نیاز برای ارائه خدمات، موقعیت جغرافیایی و تعرفه‌های محلی، و امکانات اضافی مانند تجهیزات پزشکی و وسایل خاص مورد نیاز.

با این حال، در مقایسه با بستری شدن در بیمارستان یا مراجعه به مراکز پر تردد و آلوده، تزریقات در منزل معمولاً هزینه کمتری دارند. علاوه بر این، تزریقات در منزل می‌توانند صرفه‌جویی در هزینه‌های رفت و برگشت و زمان بیمار را نیز به همراه داشته باشند. در نهایت، برای دقیق‌تر بودن در خصوص هزینه تزریقات در منزل، توصیه می‌شود با سرویس‌های پرستاری در منزل یا مراکز مربوطه تماس حاصل کنید تا اطلاعات دقیقتر و بسته به شرایط خاصتان را دریافت کنید.

ما سعی داریم تا هزینه تزریقات در منزل را با شرایط فعلی جامعه در نظر بگیریم.در زیر فهرستی از تعرفه های تزریقات در منزل آمده است :

نام خدمات تعرفه (تومان)
تزریق آنتی بیوتیک 300،000
تزریق سرم در منزل بدون اقامت پرستار 450،000
یک تزریق داخل سرم (غیر آنتی بیوتیک) 50،000
یک تزریق آنتی بیوتیک داخل سرم 220،000
یک تزریق عضلانی 300،000
کنترل فشار خون 300،000
پشتیبانی گروه سفید پوش

نیاز به مشاوره دارید ؟

 گروه سفید پوش با پشتیبانی 24 ساعته، آماده خدمت رسانی به شما است.کافیست تنها با یکی از راه های تماس با ما اقدام کنید.ما در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما خواهیم بود.

خدمات تزریق در منزل ما شامل چه مواردی می شود؟

خدمات تزریق در منزل سفید پوش شامل یک گسترده بزرگ از تمامی خدمات تزریقاتی می شود که با اعزام کادر پرستاری و پزشکی به محل انجام می شود.برای اطلاع بهتر از خدمات تزریق در منزل به موارد زیر اشاره می شود :

تزریق سرم در منزل

ماندن در خانه و تزریق سرم در منزل می تواند نه تنها در تسریع بهبودی تاثیر گذار باشد، بلکه در هزینه و زمان شما نیز صرفه جویی می کند.ما در سفیدپوش با بکارگیری پرستاران با تجربه حس اعتماد و اطمینان را به شما هدیه می دهیم.وصل سرم ممکن است به دفعات در طول فصل های مختلف مورد نیاز باشد و علاوه بر کاربرد درمانی می تواند برای تقویت نیز مورد استفاده باشد.با تزریقات در منزل سفید پوش با خیال راحت می توانید انواع درمان های لازم را دریافت کنید.

تزریقات بانوان در منزل

داشتتن مشغله برای خانم های شاغل و خانه دار همیشه از مواردی است که باعث می شود کمتر به مراکز درمانی مراجعه کنند.در کنار این خطر آلودگی در بیمارستان ها و کلینیک ها نیز مزید بر علت می شود و همه این ها از درمان خانم ها جلوگیری می کند.ما در سفید پوش با خدمت تزریق بانوان در منزل این مشکل را برای شما رفع کرده ایم.برای این کار پرستاران با تجربه و با امکانات لازم برای درمان شما اعزام می شوند تا کار تزریقات در منزل شما را انجام دهند.

این خدمات شامل تمامی تزریقات عضلانی،وریدی، داخل جلدی،واکسن و … می شود.با این تجربه نه تنها زمان خود را صرفه جویی کنید بلکه در هزینه های نیز صرفه جویی می کنید.

تزریق متوکاربامول در منزل

متوکاربامول از داروهای مسکن است که بسیار برای درد و اسپاسم های عضلانی مفید است.اما زندگی امروزه و بالا بودن هزینه مراجعه به بیمارستان ها باعث می شود تا بسیاری از افراد برای این مورد از تزریق متوکاربامول در منزل استفاده کنند.ما نیز در سفید پوش با پوشش این مورد سعی داریم تا به بهترین شکل و کادری مجرب برای شما تزریقات در منزل را انجام دهیم.

تزریق سفازولین در منزل

سفازولین به عنوان یکی از آنتی بیوتیک های مهم و پر استفاده است.برای همین گروه ما با در نظر گرفتن امکان تزریق سفازولین در منزل، به شما این امکان را می دهد بدون مراجعه به مراکز شلوغ درمانی بدون دردسر درمان خود را دریافت کنید.سفازولین (Cefazolin) یک آنتی‌بیوتیک از خانواده سفالوسپورین‌ها است که برای درمان عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود.یکی از خدمات تزریقات در خانه سفید پوش امکان تزریق این داروی مهم و پرکاربرد است.

nurse injection

پوشش بیمه در انجام تزریق در محل چگونه است ؟

تزریق در منزل بخشی از خدمات پرستاری است که تحت پوشش بیمه نیست و هزینه های مرتبط را کاهش نمی دهد.

پوشش بیمه برای هزینه تزریق سرم در خانه ممکن است بسته به قوانین و مقررات بیمه و همچنین نوع بیمه‌نامه شما متفاوت باشد. در برخی موارد، بیمه ممکن است هزینه تزریق در خانه را تحت پوشش قرار دهد، در حالی که در موارد دیگر ممکن است نیاز به تأیید قبلی و معیارهای خاصی داشته باشد.

برای اطلاعات دقیقتر در مورد پوشش بیمه برای هزینه تزریق سرم در خانه، بهتر است با بیمه‌گر خود تماس بگیرید. آنها می‌توانند شرایط بیمه‌نامه خود را بررسی کنند و به شما توضیح دهند که آیا هزینه‌های مرتبط با تزریق سرم در خانه تحت پوشش بیمه قرار دارد یا خیر. همچنین، آنها ممکن است نیاز به ارائه مدارکی مانند تجویز نامه از پزشک و سوابق پزشکی داشته باشند.

 

چرا بهتر است خدمات تزریقات در خانه انجام شود ؟

خدمات تزریقات در منزل از طریق پرستاران مجرب و حرفه‌ای، نه تنها امکان تامین نیازهای پزشکی بیماران در محیط آرام خانه را فراهم می‌کند، بلکه به عنوان یک راهکار موثر برای نگهداری و ارتقای سلامت در این محیط عمل می‌کند.همانگونه در بالا به آن اشاره شد فواید تزریق در محل کار و یا منزل بسیار بیشتر از مراجعه به درمانگاه است.اما اجازه دهید بیشتر به این موارد نگاه کنیم.

 • کاهش خطر عفونت: با انجام تزریقات در منزل، بیماران از مراجعه به محیط بیمارستانی یا کلینیکی که ممکن است با خطر عفونت همراه باشد، مستثنی می‌شوند. این کاهش خطر عفونت باعث افزایش سلامت بیماران و جلوگیری از انتقال بیشتر عفونت‌ها می‌شود.
 • تسهیل برای بیماران مسن و ناتوان: برای بیماران مسن و ناتوان که ممکن است دچار مشکلات حرکتی باشند، رفتن به مراکز بهداشتی برای انجام تزریقات می‌تواند چالش‌هایی را به همراه داشته باشد.

 

خدمات تزریقات در منزل از طریق پرستاران مجرب و حرفه‌ای، نه تنها امکان تامین نیازهای پزشکی بیماران در محیط آرام خانه را فراهم می‌کند، بلکه به عنوان یک راهکار موثر برای نگهداری و ارتقای سلامت در این محیط عمل می‌کند.همانگونه در بالا به آن اشاره شد فواید تزریق در محل کار و یا منزل بسیار بیشتر از مراجعه به درمانگاه است.اما اجازه دهید بیشتر به این موارد نگاه کنیم.

 • کاهش خطر عفونت: با انجام تزریقات در منزل، بیماران از مراجعه به محیط بیمارستانی یا کلینیکی که ممکن است با خطر عفونت همراه باشد، مستثنی می‌شوند. این کاهش خطر عفونت باعث افزایش سلامت بیماران و جلوگیری از انتقال بیشتر عفونت‌ها می‌شود.
 • تسهیل برای بیماران مسن و ناتوان: برای بیماران مسن و ناتوان که ممکن است دچار مشکلات حرکتی باشند، رفتن به مراکز بهداشتی برای انجام تزریقات می‌تواند چالش‌هایی را به همراه داشته باشد.

 

مراحل انجام تزریقات در منزل

. مشاوره با پزشک:

 • قبل از انجام هر کاری، باید با پزشک خود مشورت کنید.
 • پزشک نوع و دوز دارو، محل تزریق و سایر را به شما خواهد گفت.

2. نوبت دهی:

 • پس از مشورت با پزشک، می توانید با یک مرکز خدمات تزریقات در منزل سفید پوش تماس گرفته و نوبت بگیرید.
 • هنگام نوبت دهی، باید اطلاعات لازم مانند نوع تزریق، محل سکونت و زمان مورد نظر خود را به مرکز ارائه دهید.

3. اعزام پرستار به منزل:

 • در زمان تعیین شده، پرستار به منزل شما اعزام می شود.
 • پرستار قبل از انجام تزریق، از شما سوالاتی در مورد سلامتی شما خواهد پرسید.

4. انجام تزریق:

 • پرستار با رعایت کامل بهداشت و اصول ایمنی، تزریق را انجام می دهد.
 • پس از انجام تزریق، پرستار به شما در مورد مراقبت های بعد از تزریق آموزش خواهد داد.

5. مراقبت های بعد از تزریق:

 • پس از تزریق، باید به محل تزریق توجه کنید.
 • در صورت مشاهده هر گونه علائم عفونت مانند قرمزی، تورم، درد و چرک، به پزشک خود مراجعه کنید.

نکات مهم در مورد تزریقات در منزل:

 • قبل از انجام تزریق، حتماً با پزشک خود مشورت کنید.
 • از معتبر بودن و مجوزدار بودن مرکز خدمات تزریقات در منزل اطمینان حاصل کنید.
 • از صلاحیت و تجربه پرستارانی که توسط مرکز اعزام می شوند، اطمینان حاصل کنید.
 • قبل از تزریق، محل تزریق را با آب و صابون بشویید.
 • از دستکش یکبار مصرف استفاده کنید.
 • سوزن و سرنگ را بعد از استفاده به طور صحیح دفع کنید.

تزریق نادرست چه عوارض و خطراتی را در پیش دارد؟

تزریق نادرست یک فرآیند پزشکی یا زیبایی است که می‌تواند خطرات و عوارض جدی داشته باشد. این عوارض ممکن است از طبیعی ترین عوارض تا عوارض جدی تری که نیاز به مداخله پزشکی دارند، متنوع باشند. برخی از عوارض و خطرات مرتبط با تزریق نادرست عبارتند از:

 1. عفونت: تزریق نادرست ممکن است باعث عفونت در محل تزریق شود. این عفونت می‌تواند موجب تورم، درد، قرمزی، و حتی تب شود.

 2. ترشحات غیرطبیعی: تزریق نادرست ممکن است باعث ترشحات غیرطبیعی در محل تزریق شود که ممکن است نیاز به مداخله پزشکی داشته باشد.

 3. آسیب به بافت‌های اطراف: تزریق نادرست می‌تواند بافت‌های اطراف محل تزریق را آسیب برساند. این آسیب ممکن است باعث تغییرات دائمی در ظاهر و ساختار بافت شود.

 4. توده‌ها و گرانول‌ها: نتیجه تزریق نادرست ممکن است شکل‌گیری توده‌ها یا گرانول‌ها در محل تزریق باشد که نیاز به خارج کردن یا درمان دارد.

 5. آلرژی و حساسیت: برخی از مواد استفاده شده در تزریق ممکن است باعث حساسیت‌های پوستی یا آلرژی شوند.

 6. اختلال در جریان خون: تزریق نادرست به عنوان مثال در تزریق ژل برای افزایش حجم لب‌ها می‌تواند باعث اختلال در جریان خون شود و به تشکیل خون‌ریزی‌های زیر پوستی (خون‌ریزی‌های خفیف) منجر شود.

 7. تغییرات جلدی غیرمطلوب: تزریق نادرست ممکن است باعث تغییرات نامطلوب در جلد شود که به طور دائمی مشاهده می‌شوند.

 8. عوارض جلدی: شکل‌گیری آکنه، التهاب پوست، لکه‌های تیره و اندازه‌ی بزرگتر، ورم پوستی، و سایر مشکلات پوستی ممکن است ناشی از تزریق نادرست باشد.

 9. عوارض روحی و رفتاری: برخی از افراد ممکن است بعد از تزریق‌های نادرست تغییرات رفتاری یا روحی تجربه کنند.

 

شرایط و قوانین(ضروری)
انفوگرافیک خدمات تزریق در منزل سفید پوش
tehran

تزریقات در منزل شمال تهران

ساکنان مناطق شمالی تهران برای استفاده از خدمات پرستاری انواع تزریقات در خانه و محل کار خود می توانند با سفید پوش تماس بگیرند. مناطقی مانند تجریش، الیا، سعادت آباد، زعفرانیه، اقدسیه، پاسداران، والنجک، قیطریه، جماران، قلهک، نیاوران و… همه آنها تحت پوشش ما هستند.

shahrak

تزریقات در منزل غرب تهران

برای استفاده از خدمات ما برای تزریق در منزل غرب تهران در کمترین زمان: اهالی جنت آبادی، اکباتان، چیتگر، فردوس، مرزداران، صادقیه، آزادی، پونک، شهر زیبا، دهکده المپیک، وردورد، کن و تمامی مناطق غرب تهران با تزریق سرم در منزل امکان پذیر است.

پاسخ: بله، تزریق در خانه توسط پرستاران حرفه‌ای و با رعایت استانداردهای بهداشتی و ایمنی انجام می‌شود، بنابراین امنیت شما تضمین می‌شود.

پبهترین راهکار این است که تزریقات را توسط پرستاران مجرب انجام دهید. این افراد دارای تخصص و تجربه لازم برای صحیح و ایمن انجام دادن تزریقات هستند.مخصوصا داروی های آنتی بیوتیک و دارای حساسیت، بسیار مهم است توسط کادر درمان تزریق شود.

بله، خدمات تزریق در منزل به صورت شبانه روزی در دسترس است. شما می‌توانید در هر زمانی نیاز داشته باشید و پرستاران حرفه‌ای آماده ارائه خدمات هستند.

تزریقات در خانه شامل تزریق داروها، واکسن‌ها، سرم های تغذیه و تزریقات پزشکی دیگر می‌شود. انواع تزریقات بستگی به نیاز و وضعیت پزشکی شما دارد.